Primaria Comunei Comarna - judetul Iasi » Telefon: 0232-238900, 291368 » Program de lucru: Luni-Joi 8-16, Vineri 8-14

Hotarari CL Comarna

Documente pdf
HCL + Procese Vebale - luna iunie
HCL + Procese Verbale - luna Iulie
HCL + Procese Verbale - luna august
HCL. nr 9 din 17.08.2016 Reprezentant legal - proiect - fonduri europene
HCL nr.22.09.09.2016 proiect - Dezvoltare comunitare prin integrare
HCL + Proces verbal - sedinta ordinara 24.08.2016
HCL nr.24.09.09.2016 privind Rectificare Buget
Hotararea nr.1-31.01.2017
Hotararea nr.3-31.01.2017
Hotararea nr. 4 -31.01.2017
Hotararea nr. 5-31.01.2017
Hotararea nr. 6-31.01.2017
Hotararea nr. 7-31.01.2017
Hotararea nr. 8-31.01.2017
Hotararea nr. 9-31.01.2017
Hotararea nr. 11-31.01.2017
Acord de infratire si protocol de colaborare Baxani Republica M
HCL nr.63/15.12.2007
Regulament acordare cetatean de onoare
Hotararea nr.15.24.02.2017
proces verbal sedinta ianuarie 2017
Titlu cetatean de onoare prof. Ghitun
Hotararea nr 16/24.02.2017 + Anexa nr. 1
Hotararea nr. 27/31.03.2017 + Regulament
Hotararea Nr.12-24.02.2017
Hotararea nr 13-24.02.2017
Hotararea nr 14-24.02.2017
Hotararea nr 15-24.02.2017
Hotararea nr 17-24.02.2017
Hotararea nr 18-24.02.2017
Hotararea nr 19-24.02.2017
Hotararea nr 20-24.02.2017
Hotararea nr 20-24.02.2017
Hotararea nr 21-24.02.2017
Hotararea nr 22-24.02.2017
Hotararea nr 23-24.02.2017
Hotararea nr 24-24.02.2017
Hotararea nr 30-31.03.2017+ anexa nr 1 +lista bunurilor de retur
Hotararea nr 31-31.03.2017
Hotararea Nr 32-31.03.2017
Hotararea Nr 34-28.04.2017
Hotararea nr 37-28.04.2017
Hotararea nr 38-28.04.2017
Hotararea nr 39-28.04.2017
Hotararea nr 30-20.12.2013-denumirea strazilor Comuna Comarna
Proces verbal al sedintei de consiliu local Comarna-27.06.2017

Vizualizari: 249
Data creare: 29-11-2016 13:34:56
Starea vremii
Localitatea: Comarna
Latitudine -> 47.060848°
Longitudine -> 27.79285°
Astazi
Sambata 21-04-2018
Senin
Senin
Temperatura
22°C
Minima zilei --> 8°C
Maxima zilei --> 23°C
Presiune atmosferica --> 1.00 Bar
Umiditate --> 26 %
Vizibilitate --> 16.10 km
Stare atmosfera --> stationara
Viteza vant --> 11.00 km/h
Directie vant --> V
Soarele rasare --> 6:9 am
Soarele apune --> 8:7 pm
Maine
Partial noros
Partial noros
Minima zilei --> 14°C
Maxima zilei --> 23°C
Poimaine
Partial noros
Partial noros
Minima zilei --> 12°C
Maxima zilei --> 23°C