- Impozite si taxe- prezentare generala

PRIMĂRIA --> Impozite si taxe

Impozite si taxe- prezentare generala

Departamentul Impozite si Taxe Locale al comunei Comarna are atributii privind stabilirea, constatarea, controlul, urmarirea si încasarea impozitelor si taxelor locale, pe raza administrativ - teritoriala a comunei Comarna.

Modalitatile de informare puse la dispozitia contribuabililor sunt:
• informarea directa prin intermediul functionarilor publici care deservesc ghiseele pentru activitatea cu publicul, deschise la sediul institutiei noastre din Primaria Comarna
• prin pagina de internet, adresa este http://www.primariacomarna.ro/ari2_160-impozite_si_taxe.html

Padurea Comarna

Data creare: 22-09-2015 22:46:16