- Hotarari ale Consiliului Local Comarna


Vă aducem la cunoștință că pentru o navigare cat mai ușoară acest site utilizează fișiere de tip cookie. De asemenea, am actualizat politica site-ului pentru a ne conforma cu Directiva (UE) 2002/58/EC ("Directiva E-Privacy") si de Regulamentul (UE) 2016/679 privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal si privind libera circulatie a acestor date si de abrogare a Directivei 95/46/CE ("Regulamentul GDPR").

Înainte de a continua navigarea, vă rugăm să citiți și să înțelegeți conținutul Politicii de Utilizare a Cookies și Politicii de Prelucrare a Datelor.

Prin continuarea navigării pe site confirmați acceptarea politicii de utilizare a cookies si a politicii de prelucrare a datelor.

CONSILIUL LOCAL --> Hotărâri ale Consiliului Local

Hotarari ale Consiliului Local Comarna

Hotarari CL Comarna

Documente pdf
HCL + Procese Vebale - luna iunie
HCL + Procese Verbale - luna Iulie
HCL + Procese Verbale - luna august
HCL. nr 9 din 17.08.2016 Reprezentant legal - proiect - fonduri europene
HCL nr.22.09.09.2016 proiect - Dezvoltare comunitare prin integrare
HCL + Proces verbal - sedinta ordinara 24.08.2016
HCL nr.24.09.09.2016 privind Rectificare Buget
Hotararea nr.1-31.01.2017
Hotararea nr.3-31.01.2017
Hotararea nr. 4 -31.01.2017
Hotararea nr. 5-31.01.2017
Hotararea nr. 6-31.01.2017
Hotararea nr. 7-31.01.2017
Hotararea nr. 8-31.01.2017
Hotararea nr. 9-31.01.2017
Hotararea nr. 11-31.01.2017
Acord de infratire si protocol de colaborare Baxani Republica M
HCL nr.63/15.12.2007
Regulament acordare cetatean de onoare
Hotararea nr.15.24.02.2017
proces verbal sedinta ianuarie 2017
Titlu cetatean de onoare prof. Ghitun
Hotararea nr 16/24.02.2017 + Anexa nr. 1
Hotararea nr. 27/31.03.2017 + Regulament
Hotararea Nr.12-24.02.2017
Hotararea nr 13-24.02.2017
Hotararea nr 14-24.02.2017
Hotararea nr 15-24.02.2017
Hotararea nr 17-24.02.2017
Hotararea nr 18-24.02.2017
Hotararea nr 19-24.02.2017
Hotararea nr 20-24.02.2017
Hotararea nr 20-24.02.2017
Hotararea nr 21-24.02.2017
Hotararea nr 22-24.02.2017
Hotararea nr 23-24.02.2017
Hotararea nr 24-24.02.2017
Hotararea nr 30-31.03.2017+ anexa nr 1 +lista bunurilor de retur
Hotararea nr 31-31.03.2017
Hotararea Nr 32-31.03.2017
Hotararea Nr 34-28.04.2017
Hotararea nr 37-28.04.2017
Hotararea nr 38-28.04.2017
Hotararea nr 39-28.04.2017
Hotararea nr 30-20.12.2013-denumirea strazilor Comuna Comarna
Proces verbal al sedintei de consiliu local Comarna-27.06.2017
HCL 45-30.09.2018 inchiriere tractor
Hotararea Consiliului Local Comarna nr60/19.12.2018
Hotararea Consiliului Local Comarna nr.61/19.12.2018
Hotararea Consiliului Local Comarna nr.63/19.12.2018
Hotararea Consiliului Local Comarna nr.65/19.12.2018 + Anexa nr 1 si Anexa nr 2
Hotararea Consiliului Local Comarna nr.66/19.12.2018
proces verbal 19.12.2018 Consiliul Local Comarna
Hotararea Consiliului Local nr. 1 din 07.01.2019
Hotararea Consiliului Local nr. 3 din 31.01.2019
Hotararea Consiliului Local nr. 4 din 31.01.2019
Hotararea Consiliului Local nr. 6 din 31.01.2019
Hotararea Consiliului Local nr. 8 din 31.01.2019
Hotararea Consiliului Local nr. 9 din 31.01.2019
Hotararea Consiliului Local nr. 11 din 29.03.2019
Hotararea Consiliului Local nr. 12 din 29.03.2019
Hotararea Consiliului Local nr. 13 din 29.03.2019
Hotararea Consiliului Local nr. 15 din 29.03.2019
Hotararea Consiliului Local nr. 18 din 08.04.2019
Hotararea Consiliului Local nr. 19 din 08.04.2019
Hotararea Consiliului Local nr. 20 din 08.04.2019
Proces verbal sedinta 28.02.2019

Vizualizari: 586
Data creare: 29-11-2016 13:34:56

Prezentare comuna Comarna

Cirese de ComarnaScurtă descriere a comunei Comarna