INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Informări de ultimă oră

Informari de ultima ora

anunt 13.03.2018
Anunt 15.03.2018
ANUNT PUBLIC-proiect ,,platforma de depozitare si gospodarire a gunoiului de grajd in comuna Comarna, judetul Iasi''
Programul microbuzului scolar
Anunt privind aplicarea Legii nr.231/2018 pentru modificarea si completarea Legii fondului funciar nr.18/1991
Raspuns adresa - caini fara stapani
anunt vanzare teren
Anunt important pentru locuitorii satului Curagau, comuna Comarna
anunt important pentru locuitorii satului Stanca comuna Comarna
DGASPC cauta asitenti maternali
ÎNŞTIINŢARE CU PRIVIRE LA PIERDERILE PRODUSE CULTURILOR AGRICOLE
Precizari de ultima ora privind arderea vegetatiei uscate si a resturilor vegetale
Anunt foarte important pentru detinatorii de terenuri din ZONA IAZURI COMARNA-sector nr.22. .
ANUNT privind observatiile, comentariile, recomandarile sau plangerile publicului privind obiectivul ,,Construire platforma de depozitare si gospodarire a gunoiului de grajd''
Comunicat Pesta Porcina
documente necesare eliberare autorizatie plantare pomi fructiferi/arbusti fructiferi
ANUNT PRIVIND DISTRIBUIREA PRODUSELOR DE IGIENA IN CADRUL PROGRAMULUI OPERAŢIONAL AJUTORAREA PERSOANELOR DEFAVORIZATE - POAD 2018-2020