- Hotărâri ale Consiliului Local


Vă aducem la cunoștință că pentru o navigare cat mai ușoară acest site utilizează fișiere de tip cookie. De asemenea, am actualizat politica site-ului pentru a ne conforma cu Directiva (UE) 2002/58/EC ("Directiva E-Privacy") si de Regulamentul (UE) 2016/679 privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal si privind libera circulatie a acestor date si de abrogare a Directivei 95/46/CE ("Regulamentul GDPR").

Înainte de a continua navigarea, vă rugăm să citiți și să înțelegeți conținutul Politicii de Utilizare a Cookies și Politicii de Prelucrare a Datelor.

Prin continuarea navigării pe site confirmați acceptarea politicii de utilizare a cookies si a politicii de prelucrare a datelor.

CONSILIUL LOCAL --> Hotărâri ale Consiliului Local

Hotarari ale Consiliului Local Comarna

Hotarari CL Comarna

Documente pdf
HCL + Procese Vebale - luna iunie
HCL + Procese Verbale - luna Iulie
HCL + Procese Verbale - luna august
HCL. nr 9 din 17.08.2016 Reprezentant legal - proiect - fonduri europene
HCL nr.22.09.09.2016 proiect - Dezvoltare comunitare prin integrare
HCL + Proces verbal - sedinta ordinara 24.08.2016
HCL nr.24.09.09.2016 privind Rectificare Buget
Hotararea nr.1-31.01.2017
Hotararea nr.3-31.01.2017
Hotararea nr. 4 -31.01.2017
Hotararea nr. 5-31.01.2017
Hotararea nr. 6-31.01.2017
Hotararea nr. 7-31.01.2017
Hotararea nr. 8-31.01.2017
Hotararea nr. 9-31.01.2017
Hotararea nr. 11-31.01.2017
Acord de infratire si protocol de colaborare Baxani Republica M
HCL nr.63/15.12.2007
Regulament acordare cetatean de onoare
Hotararea nr.15.24.02.2017
proces verbal sedinta ianuarie 2017
Titlu cetatean de onoare prof. Ghitun
Hotararea nr 16/24.02.2017 + Anexa nr. 1
Hotararea nr. 27/31.03.2017 + Regulament
Hotararea Nr.12-24.02.2017
Hotararea nr 13-24.02.2017
Hotararea nr 14-24.02.2017
Hotararea nr 15-24.02.2017
Hotararea nr 17-24.02.2017
Hotararea nr 18-24.02.2017
Hotararea nr 19-24.02.2017
Hotararea nr 20-24.02.2017
Hotararea nr 20-24.02.2017
Hotararea nr 21-24.02.2017
Hotararea nr 22-24.02.2017
Hotararea nr 23-24.02.2017
Hotararea nr 24-24.02.2017
Hotararea nr 30-31.03.2017+ anexa nr 1 +lista bunurilor de retur
Hotararea nr 31-31.03.2017
Hotararea Nr 32-31.03.2017
Hotararea Nr 34-28.04.2017
Hotararea nr 37-28.04.2017
Hotararea nr 38-28.04.2017
Hotararea nr 39-28.04.2017
Hotararea nr 30-20.12.2013-denumirea strazilor Comuna Comarna
Proces verbal al sedintei de consiliu local Comarna-27.06.2017

Vizualizari: 420
Data creare: 29-11-2016 13:34:56

Prezentare comuna Comarna

Cirese de ComarnaScurtă descriere a comunei Comarna