INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Anunţuri concursuri

Anunț concurs muncitor necalificat - perioadă determinată

Primăria comunei Comarna organizează concurs pentru ocuparea următorului post contractual:
- Muncitor necalificat post temporar vacant, contractual, pe perioadă determinată

Data, ora și locul de desfășurare a concursului:

- proba scrisă în data de 11.05.2021, ora 10.00, la punctul de lucru al instituției, în localitatea Comarna, județul Iași

- proba practică în data de 11.05.2021, ora 12.00, la punctul de lucru al instituției, în localitatea Comarna, județul Iași

- proba interviu în data de 12.05.2021, ora 10.00, la punctul de lucru al instituției, în localitatea Comarna, județul Iași

Data limită până la care candidații vor depune actele pentru dosarul de concurs este de 5 zile de la afișare, la sediul instituției.

Date contact: secretariat, telefon 0232/238 900

Anunț concurs pentru ocuparea unui post muncitor necalificat post temporar vacant, contractual, pe perioadă determinată
Proces Verbal -stabilirea rezultatelor finale ale concursului organizat in perioada 21.04.2021-11.05.2021 muncior necalificat -perioada determinata

Data creare: 21-04-2021 09:19:01